Master_nightviu
Continental VDO

Continental VDO Polska jest jednym z wiodących dostawców motoryzacyjnych na świecie, zajmujących się rozwijaniem inteligentnych technologii dla transportu osób i towarów.

Oficjalnie firma DRABPOL jest partnerem biznesowym w 5 sektorach firmy Continental. Zaczęło się od 1992 roku od działu tachografów i trwa to do dziś. Pozostałe działy to elementy elektroniki pojazdowej ogólnej, elementy elektroniki i wyposażenia autobusów, hamulce ATE dla rynku producentów pojazdów. Prowadzimy także dział czujników do kontroli ciśnienia i temperatury w kołach znany pod nazwą CPC (ContiPressureCheck™ ).

Tworząc produkty i rozwiązania dla pojazdów użytkowych Continental kieruje się zasadą, że technologie i systemy powinny pochodzić z jednego źródła co zapewnia możliwość integracji wielu komponentów.

Dzisiejsze pojazdy użytkowe są wysoce wydajnymi nośnikami technologii, które muszą niezawodnie działać w transporcie ludzi i materiałów. Nasza oferta produktów i rozwiązań dla autobusów i samochodów ciężarowych czy maszyn budowlanych spełnia aktualne wymagania branży, a także indywidualne potrzeby naszych klientów. Technologia płynów, rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo pojazdu i dynamikę jazdy lub inteligentne rozwiązania w zakresie łączności – pojazdy z technologią Continental zawsze koncentrują się na komforcie jazdy, długiej żywotności i optymalnych osiągach.

Firma Drabpol po szkoleniach i ścisłej współpracy z Continental oferuje ponadto kompetentne doradztwo i wsparcie techniczne dla samochodów ciężarowych, autobusów i pojazdów specjalnych.

Pojazdy użytkowe i operatorzy flot korzystają nie tylko z najnowocześniejszych produktów i komponentów, ale także z rozwiązań posprzedażnych w jakości OEM. Ponadto oferujemy liczne usługi flotowe z jednego źródła.

nasze usługi

Siłą firmy Drabpol

jako firmy VAR są nasze kompetencje

Oferujemy kompleksowe rozwiązania systemowe składające się przede wszystkim z naszej wiedzy, doświadczenia, zaangażowania i produktów najwyższej jakości.