IPmotion GmbH, założona w Gießen w 1999 roku i mająca siedzibę w Heuchelheim od 2009 roku, jest pierwszym na świecie producentem bezpiecznych routerów mobilnych i jest dziś jednym z wiodących dostawców innowacyjnych i niezawodnych technologii do wdrażania połączeń internetowych w pojazdach wszelkiego rodzaju: na lądzie, na morzu i w ruchu kolejowym.

IPmotion współpracuje z StadlerRail jako dostawca dostępu do sieci WLAN. Tak o tej kooperacji mówi Florian Kempff, partner zarządzający IPmotion GmbH: "Oferujemy alokację pasma opartą na wydajności dla użytkowników WLAN i rozszerzamy dostęp do Internetu o platformę dodatkowych usług medialnych”

Modułowa konstrukcja serii CAR-A-WAN pozwala również na wymianę komponentów radiowych LTE. Zostały one zaprojektowane z myślą o przyjaznym dla użytkownika czasie pracy wynoszącym 3-5 lat, zanim będą mogły zostać zastąpione połączonymi modułami LTE / 5G dzięki przygotowaniu V6 do Sub-6 GHz. Modułowa konstrukcja serii CAR-A-WAN pozwala również na wymianę komponentów radiowych LTE.

Kempff: „Doświadczenie i dalekowzroczność są tym, co nas definiuje, dlatego jesteśmy dobrym partnerem w doradztwie, koncepcji i realizacji długoterminowych wyzwań”.

Możliwość regulacji zarówno w zakresie oprogramowania , jak i sprzętu to nowa, modułowa konstrukcja która umożliwia dostarczanie dodatkowych interfejsów nawet przy produkcji na małą skalę, torując drogę do oddzielenia się od konwencjonalnych, starszych systemów.

„Również w Niemczech rosnąca popularność rozwiązań telematycznych do zarządzania flotą, rosnąca liczba mobilnych rozwiązań internetowych dla podróżnych i liczne nowe dalekobieżne linie autobusowe prowadzą do większego zapotrzebowania na nasze rozwiązania” – powiedział Florian Kempff, dyrektor zarządzający IPmotion GmbH.

 

nasze usługi

Siłą firmy Drabpol

jako firmy VAR są nasze kompetencje

Oferujemy kompleksowe rozwiązania systemowe składające się przede wszystkim z naszej wiedzy, doświadczenia, zaangażowania i produktów najwyższej jakości.