stationary-hydrogen-plant-crp-1200

Loop Energy jest wiodącym w branży deweloperem, producentem i dostawcą systemów wodorowych ogniw paliwowych dla producentów OEM pojazdów i producentów systemów wytwarzania energii.

Produkty Loop Energy zmieniają branżę dzięki niezrównanemu połączeniu efektywności paliwowej, gęstości mocy i trwałości paliwa oraz dzięki naszym opatentowanym konstrukcjom i postępowi technologicznemu.

Firma Loop z siedzibą w Vancouver jest centralnie zlokalizowana w światowej stolicy projektowania ogniw paliwowych. Po rozszerzeniu naszej produkcji i rozwoju działalności o lokalizacje w Azji i Europie, Loop Energy jest w stanie wystartować na skalę globalną, ponieważ rozszerzamy swoją działalność na obsługę i zaopatrywanie klientów na całym świecie.

Zespół producenta składa się z ekspertów branżowych z branży wodorowych ogniw paliwowych, motoryzacji i czystych technologii. Razem wnoszą wiele dziesięcioleci doświadczenia, które pozwala Loop naprawdę projektować, wprowadzać innowacje i je komercjalizować. Dzięki solidnym fundamentom Loop Energy osiąga  cele zerowej emisji, łącząc innowacje w zakresie ogniw paliwowych z potrzebami operatorów pojazdów użytkowych. Mamy rozwiązania, które dodają znaczącej wartości do wykorzystania w realnym świecie.

Nasze rozwiązania w zakresie ogniw paliwowych mogą w opłacalny sposób wyprzeć olej napędowy w sposób, który nie powoduje poświęceń funkcjonalnych ani finansowych. Ale co ważniejsze, tworzymy rzeczywistą wartość, umożliwiając firmom czerpanie dużych oszczędności w całkowitych kosztach eksploatowanych flot pojazdów, gdy dokonują technologicznego skoku w kierunku zastosowania paliw alternatywnych oraz szeroko pojętej ekologii.

nasze usługi

Siłą firmy Drabpol

jako firmy VAR są nasze kompetencje

Oferujemy kompleksowe rozwiązania systemowe składające się przede wszystkim z naszej wiedzy, doświadczenia, zaangażowania i produktów najwyższej jakości.