Telematik-Loesungen
Kienzle Argo

Nasza współpraca z firmą Kienzle Argo GmbH rozpoczęła się w 1997 roku. Jest to firma niemiecka z siedzibą w Berlinie i oddziałami w Lipsku, Rostoku, Schwerinie i Weimarze.

Firma zajmuje się sprzedażą i serwisem urządzeń i systemów w branży Automotive. Są to: tachografy, systemy telematyczne do zarządzania flotami pojazdów, systemy parkingowe, kompleksowe rozwiązania dla stacji paliw, systemy kamer i nawigacji.

Kienzle Argo obsługuje klientów w Niemczech.

W ofercie firmy Drabpol znajduje się rejestrator danych wypadku UDS-AT Pro KIENZLE ARGO. Jest systemem służącym do pomiaru i rejestracji krytycznych zdarzeń takich jak wypadki drogowe.
 UDS-AT Pro rejestruje sygnały z pojazdu i z wewnętrznych czujników. Te dane są wykorzystywane do oceny, czy wypadek lub ekstremalny manewr rzeczywiście miały miejsce. Jeśli wypadek lub ekstremalne zdarzenie wystąpiły, UDS-AT Pro zapisuje zgromadzone dane. Istnieje ręczny i automatyczny tryb zapisywania danych.

System zapisze dane wyłącznie jeśli oceni zdarzenie jako krytyczne. W przeciwnym wypadku wszystkie dane są stale nadpisywane.

nasze usługi

Siłą firmy Drabpol

jako firmy VAR są nasze kompetencje

Oferujemy kompleksowe rozwiązania systemowe składające się przede wszystkim z naszej wiedzy, doświadczenia, zaangażowania i produktów najwyższej jakości.