MiX-Telematics-US-14794b42
MiX Telematics

MiX Telematics to firma założona w 1996 roku przez Stefana Joselowitza. Rozpoczęła działalność w Republice Południowej Afryki w 1995 roku jako Matrix Vehicle Tracking Jest skierowana do konsumentów, koncentrująca się na ochronie pojazdów i bezpieczeństwie osobistym.

Matrix wkrótce stał się jednym z wiodących dostawców usług śledzenia pojazdów i odzyskiwania skradzionych pojazdów w Republice Południowej Afryki i pierwszym, który podkreślił bezpieczeństwo jednostki, a nie skupiał się wyłącznie na pojeździe - wartość, która nadal ma zastosowanie.

Podczas gdy Matrix Vehicle Tracking powiększał swoją bazę konsumentów w Republice Południowej Afryki, inna południowoafrykańska firma znana jako Omnibridge zyskiwała znaczącą pozycję na międzynarodowym rynku zarządzania flotą komercyjną. Firma Omnibridge, która pierwotnie została założona jako CI Fleet Management, była odpowiedzialna za projektowanie i rozwój gamy produktów VDO Fleet Manager (FM). Produkt ten został ostatecznie sprzedany przez firmę Siemens na całym świecie.W maju 2007 roku Omnibridge nabył prawa do dystrybucji swojej gamy produktów Fleet Manager od Siemens VDO, jednocześnie przejmując brytyjską firmę Siemens VDO zajmującą się zarządzaniem flotą i wyposażeniem pojazdów użytkowych, która obejmowała gamę produktów i sieć Datatrak. W 2007 roku Matrix Vehicle Tracking przejął Omnibridge, co doprowadziło do połączenia tych dwóch firm i wejścia na giełdę w Johannesburgu.

Usługi są dostarczane przy użyciu najnowocześniejszej technologii śledzenia GSM. Jest wiodącym globalnym dostawcą rozwiązań do zarządzania flotą i zasobami mobilnymi. Produkty i usługi firmy zapewniają flotom przedsiębiorstw, małym flotom i konsumentom rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa, wydajności, zgodności i ochrony.

Oprócz zatrudniania ponad 1000 osób, MiX Telematics posiada globalną sieć ponad 130 partnerów flotowych. Nasza firma telematyczna ma biura w RPA, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Ugandzie, Brazylii, Australii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Meksyku.

Akcje MiX Telematics są notowane na giełdzie w Johannesburgu (JSE: MIX) od 2007 r. oraz na nowojorskiej giełdzie papierów wartościowych (NYSE: MIXT) od 2013 r.

Wejście MiX Telematics na JSE oznaczało narodziny nowego globalnego lidera w branży śledzenia pojazdów i zarządzania flotą. Sukces firmy jest kulminacją licznych sukcesów biznesowych, innowacyjnego przywództwa, ukierunkowanej wiedzy i strategicznych decyzji, które przyniosły pożądane rezultaty.

nasze usługi

Siłą firmy Drabpol

jako firmy VAR są nasze kompetencje

Oferujemy kompleksowe rozwiązania systemowe składające się przede wszystkim z naszej wiedzy, doświadczenia, zaangażowania i produktów najwyższej jakości.